Parduoda Vasarnamis, talatamaty, Antananarivo, Madagaskaras, talatamaty

Parduoda - Cod. 38888

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 600 m²
  • Kambariu skaicius: 6
  • Valstybe: 2
  • Pastato stovis: Excellent

Visiškai įrengta 600m2 gyvenamojo ploto vila yra privilegijuotoje ir ramioje aplinkoje, esančioje 15 minučių nuo Ivato tarptautinio oro uosto ir 20 minučių nuo Antananarivo sostinės, su 3000 m2 atogrąžų sodu, kurį uždaro sienos, vaismedžiai ( persimonai, bananų medžiai, cinamono obuoliai, kriaušės, obelys, papajos, granatos, vynmedžiai ....), begalybės baseinas, dušo zona, malkomis kūrenama picos krosnis ir tradicinė veranda.
Lauko erdvė su trimis garažais ir didele automobilių stovėjimo aikštele, jos rutuliniu žingsniu (pétanque), žuvų tvenkiniu, dviem daržovių sklypais, ūkinio pastato priestatu ir skalbykla, lauko zona yra labai praktiška. Įrengta dviem stiprintuvo pompais su vandens atsarga. 1000 l ir jo automatinis generatorius, turtas nutrūkus elektros tiekimui yra visiškai autonominis.
Vila, kurioje yra oro kondicionieriai, turi keturis didelius rūpestingai įrengtus miegamieji kambarius, kiekviename iš jų yra vonios kambarys, įskaitant 150 m2 pagrindinį apartamentą su balkonu, 15 m2 kino ekraną, projektorių ir namų kiną, biurą, didelę rūbinę, vonios kambarį. 60m2 su sporto aikštele.
Gyvenamasis kambarys ir valgomasis, kurio plotas 150m2 su biliardu, yra labai naudingi jūsų priėmimams.
Virtuvė, unikali dizainerio sukurta detalė iš labradorito akmens ir katafray medienos, 60m2, visiškai įrengta, taip pat turi amerikietišką šaldytuvą.
Vila pastatyta pagal europinius standartus, naudojant aukštos kokybės medžiagas. Betoninės sienos, raudonmedžio grindys ir medžio dirbiniai, akmens vatos stogo izoliacija, 2011 m. Įrengtas grįžtamasis oro kondicionierius, automatinis išorinis apšvietimas visame sode.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB